Providing you the best range of bajaj ledz eterno inverter lamp, bajaj ledz inverter lamp, bajaj ledz inverter batten and bajaj ledz inverter panel light with effective & timely delivery.
₹ 300 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 9W |
| Shape | Round |
| Light Color | Natural White |
| Color Temperature | 6500K |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 220 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 9W |
| Shape | Round |
| Light Color | Natural White |
| Color Temperature | 6500K |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 450 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 20W |
| Length | 2 Feet |
| Light Color | Warm White |
| Color Temperature | 6500K |
| Country of Origin | Made in India |
| Warrantee on Product - years | - | 12 |
| Packaging Dimension (in cms) (lxbxh) | - | 45.67 X 1.66 X 1.26 |
| Color Family | - | White |
| Power Source Type | - | Battery Powered |
| Warranty Summary | - | 12 |
| Warranty for Product in Year | - | 1 |
| Top material | - | Plastic |
| Box Includes | - | Light, Warranty Card |
| Overheat protection | - | Yes |
| Watt | - | 20 |
₹ 350 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 15W |
| Shape | Round |
| Mounting Type | Recessed Mounted |
| Light Color | Warm White |
| Color Temperaturex | 6500K |
| Country of Origin | Made in India |
Mohit Aggarwal (Partner)
Aggarwal Electronics
First Floor, Shop No 1833, Bhagirath Place, Chandni Chowk
New Delhi - 110006, Delhi, India