Offering you a complete choice of products which include crompton led high bay light, led high bay light and bajaj drivers for ivora led strip lights.
₹ 4000 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 20 W |
| Packing Case Lot | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Luminaire light beam spread | high |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 3800 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 200 W |
| Usage/Application | Outdoor |
| Lighting Color | Pure White |
| Packing Case Lot | 1 PCS |
| Minimum Order Quantity | 5 |
| Price Range | 2000 |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 550 / Piece Get Latest Price
| Maximum Output Power | 12W |
| Type | Constant Voltage Driver |
| Output Current | 300mA |
| Output Voltage | 12V |
| Input Voltage | 240V |
| Country of Origin | Made in India |
Mohit Aggarwal (Partner)
Aggarwal Electronics
First Floor, Shop No 1833, Bhagirath Place, Chandni Chowk
New Delhi - 110006, Delhi, India