Leading Wholesale Trader of bajaj ignitor for hpsv or mh luminaire from New Delhi.
₹ 65 / Piece Get Latest Price
| Type of Light | Flood Light |
| Body Material | Plastic |
| Wattage | 10W |
| Usage/Application | Industrial |
| Lighting Color | Cool Daylight |
| Shape | Linear |
| Voltage | 220 V |
| Is It Portable | Non Portable |
| Color Temperature | 2700-3000 K |
| Country of Origin | Made in India |
Mohit Aggarwal (Partner)
Aggarwal Electronics
First Floor, Shop No 1833, Bhagirath Place, Chandni Chowk
New Delhi - 110006, Delhi, India