Wholesale Trader of a wide range of products which include halonix led batten light, bajaj led batten light, polycab 20w led batten light and industrial batten light.
₹ 125 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 8W |
| Length | 2 Feet |
| Light Color | Cool Daylight |
| Color Temperature | 3000K |
| Material | Polycarbonate |
| Warranty | 2 Year |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 133 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 8W |
| Length | 2 Feet |
| Light Color | Neutral White |
| Color Temperature | 4000K |
| Material | Polycarbonate |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 250 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 20W |
| Length | 2 Feet |
| Light Color | Cool Daylight |
| Color Temperature | 3000K |
| Material | Polycarbonate |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
Mohit Aggarwal (Partner)
Aggarwal Electronics
First Floor, Shop No 1833, Bhagirath Place, Chandni Chowk
New Delhi - 110006, Delhi, India