Wholesale Trader of a wide range of products which include bajaj majesty led panel light 2x2 tile, crompton greaves led tube light, bajaj ivora led junction box downlight, led street light, led streetlight with sensor make syska and syska led street light.
₹ 950 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 36 W |
| Shape | Square |
| Certification | CE |
| IP Rating | IP66 |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 90 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 10 W |
| Length | 2 ft |
| Color Temperature | 6500 K |
| Tube Shape | Batten |
| Input Voltage | 220–240 V AC |
₹ 75 / Piece Get Latest Price
₹ 1100 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Lighting Type | LED |
| IP Rating | IP33 |
| Lighting Color | Pure White |
| Usage/Application | Led Street Light |
| Certification | CE |
| Sensor | No |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 975 / Piece Get Latest Price
| Material | Ceramic |
| Lighting Type | LED |
| Usage/Application | Streetlight |
| Model Name/Number | Led Streetlight With Sensor Make Syska |
| IP Rating | IP55 |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Material | Ceramic |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| IP Rating | IP33 |
| Usage/Application | Outdoor |
| Lighting Color | LED |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 2200 / Piece Get Latest Price
| Material | Ceramic |
| Lighting Type | Halogen |
| Certification | ISI |
| Usage/Application | Outdoor |
| Input Voltage | 220-240V |
| IP Rating | IP55 |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 1400 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 45W |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | bajaj |
| Uses | Street Light |
| Color | silver |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 1450 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 45W |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Bajaj |
| Uses | Street light |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 850 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Wattage | 15 W |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Crompton |
| Type | Street Lights |
₹ 5400 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 15 W |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Crompton |
| Color | warm white |
₹ 2400 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 50W |
| Material | Metal |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Model Name/Number | brlep |
| IP Rating | IP66 |
| Lighting Color | 6000k |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 4200 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 120W |
| Material | Metal |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Model Name/Number | enxt |
| IP Rating | IP66 |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 5 Piece
Mohit Aggarwal (Partner)
Aggarwal Electronics
First Floor, Shop No 1833, Bhagirath Place, Chandni Chowk
New Delhi - 110006, Delhi, India